Revize svářeček pod kontrolou

Používání svářecích zařízení je velmi rozšířené v průmyslových objektech, tedy v těch nejnáročnějších podmínkách, mnohdy v prašném a vlhkém prostředí. Nebezpečí poškození a tedy i riziko snížení bezpečnosti je proto poměrně vysoké. Povinností provozovatele je zajistit bezpečnost na pracovišti, tedy i pravidelné kontroly a revize těchto zařízení.

Nepodceňte bezpečnost na pracovišti

V jakém případě provádíme revize svářeček?

Při údržbě

Po opravě

U pravidelných kontrol

Doporučení od revizáka

Z našich zkušeností u svářecích zařízení pracujících v náročných podmínkách, registrujeme častější závady, které mohou vést k úrazu vašich zaměstnanců.

svarecka
Svářecí zařízení...

Proč je pravidelně kontrolovat?

check

Svářecí zařízení hrají důležitou roli v průmyslovém odvětví, v nejnáročnějším prostředí , kde je riziko úrazu vlivem poškození zařízení poměrně vysoké.

check

Kontrolu provozuschopnosti svářecích zařízení je zapotřebí provádět dle právních předpisů Nařízení vlády č. 378/2001 Sb. , normativními požadavky ČSN EN 60974-4 ed.3 a průvodní dokumentace výrobce.

check

Následná kontrola musí být prováděna nejméně jednou za 12 měsíců v rozsahu stanoveném místním provozním bezpečnostním předpisem, nestanoví-li zvláštní právní předpis, popřípadě průvodní dokumentace nebo normové hodnoty rozsah a četnost následných kontrol jinak.

check

Za pravidelnou údržbu, kontrolu a zkoušky zodpovídá provozovatel/majitel prostor, kde jsou svářecí zařízení používána.

check

Jestliže dojde ke zjištění neplnění povinností vyplývajících z vládních předpisů může provozovatel dostat pokutu.

Staráme se, aby vy jste nemuseli

Máme vše pod kontrolou

Vyznat se ve všech normách a termínech u svářecích zařízení nemusí být vaší náplní práce. Nemějte strach. Vše pohlídáme a postaráme se o bezstarostnou revizi svářeček, abyste splnili potřebné požadavky legislativy.

nech-to-na-nas

Orientační ceník

Cena revize je individuální. Je ovlivňována umístěním zařízení, podmínkami a mnoha dalšími důležitými aspekty.

Ceník

Svářecí invertor:od 350kč/kus Kč bez DPH
Svářecí zařízení:od 450kč/kus Kč bez DPH
Zbývá jen poslední krok

Nezávazně poptat revizi svářecího zařízení

Záleží nám na vás, proto od začátku chceme předávat relevantní informace. Než odpovíme na nezávaznou poptávku, potřebujeme zjistit pár informací, abychom se mohli připravit. Stačí vyplnit krátký formulář a ozveme se.

Chci poptat služby
team

Chci poptat revizi